Szodoma és Gomora újragondolva

Az elborzasztó történet nem kitaláció. Napjainkban, Berlinben, megtörténő valóság.

Európa jövője

2023.12.01 17:00 Sümeg Róza cukrászda

Sümeg

Az elveszett józan ész nyomában. A gender kérdés és a politika.

2023.10.20.-án a Padányi Alapítvány szervezésében megrendezésre kerülő rendezvényen Dr. Surján László, a KDNP tiszteletbeli elnöke, az orvostudományok kandidátusa tartott előadást. A rendezvény nagy érdeklődés mellett zajlott, melyről a Veszprém Vármegyei hírportál is...

Kitekintő

Rettegésben élnek a női elítéltek a börtönökben, változást követelnek-V4NA írása

Kalifornia államban is eddig több mint 260 elítélt kérte áthelyezését transzneműségre hivatkozva 2021 eleje óta. A legtöbb férfi általában azért vallja magát transzneműnek, hogy a női börtönbe helyezzék át, ezek az elítéltek rendszerint heteroszexuális férfiak, akik azért akarnak nőkkel együtt lakni hogy közösülhessenek velük. Aki ellenáll, azt megerőszakolják

Hazánkban

Keresztényüldözés „újragondolva”

A publicista nemes egyszerűséggel egyenlőséget von az ateista ember és a keresztényt nyilvánosan gúnyoló és üldöző ember között. Egy ismert újság munkatársaként, a „véleménynyilvánítás szabadság” definíció kereteinek kiszélesítésével majd azok teljes eltörlésével, nyilvánosan gyalázhat, gúnyolhat és üldözhet keresztény embereket, 2000 éves emberi kultúrát, ünnepeket és bármit, ami a keresztény hívő ember számára szent.

„Istennek semmi sem lehetetlen”

„A sötétség soha nem fogja teljesen elborítani a földet”

Isten azonban elveti az ember abszolút fennhatóságra való igényét ,, Enyém a föld és minden ami rajta van,,. Uralkodása csak Isten akaratától való függésben jöhet létre. Az erkölcsi normákhoz igazodnia kell, kizárólag férfiként és nőként tudja teljesíteni a tulajdonképp mindenkinek jó isteni parancsot ,, Legyetek termékenyek, szaporodjatok … ,, ( Ter 1, 26 – 28 ).

Életmentő

Anya segíts! Nagyon fáj!

„Alaktalan testemet már látták szemeid; könyvedben minden meg volt írva, a napok is, amelyeket nekem szántál, bár még egy sem volt meg belőlük.” (Zsoltárok 139:16).

Védett Társadalom Alapítvány írásai

Sátáni ideológiák

Szép új világ

A szép új világban így aztán megszűnni látszik a bűn, korlátlan a szabadság, nincs betegség és nincs halál sem. Állandó élvezet és kényelem van csupán. A filmnek azonban vége lesz. Még csak a stáblista látszik majd, az ébredés már akkor rendkívül fájdalmas lesz.